S klienty jako na houpačce

Jestli se nudím? To ani náhodou, každý den je jiný, vlastně každá hodina. Co klient, to příběh. Někdy své klienty objímám a utírám slzy, jindy se smějeme. :-)

Nebojte, nikdy informace o vás nesdílím – nepoužívám jména, to byla vždy má zásada, aby jste si cítili v bezpečí.

Minulý týden mě navštívila paní, která si pod mým vedením rovnala pozici těla a jako začátečník se učila pracovat s oblastí ramen a lopatek.. pak zkoušela první pohyby pomocí spirální stabilizace. A najednou jí po tváři tekly slzy.

Najednou si uvědomila, jak na tom je, jak ji vše bolí a jak se zanedbávala a potřebovala vše ze sebe uvolnit. I to patří k naší proměně. Tělo a emoce, mysl – jedno jsou. Nelze pracovat jen s jedním. Vždy využiji tuto situaci k uvědomění si svého těla, svého já, toho co chceme a co si nabízíme. A namotivujeme se, jak vše zaměřit a zvládnout dál. Vždyť znáte to: spokojená a usměvavá maminka, je spokojená celá rodinka. 

A tak mluvíme o všem, co nám přináší zdravé tělo, uvolněná mysl, která se může zaměřit i na jiné stránky života, než vlastní starosti a bolest. Např. co se děje, když srovnáme postoj a uvolníme hrudník a bránici, jak se změní dýchaní, co vše se pak děje za procesy v těle. Ale to zase jindy. Mějte se krásně a zdravě. Šárka 

Učím ostatní, jak pečovat o své tělo i mysl. Specializuji se hlavně na SPS - Spirální stabilizaci páteře, což je nejúčinnější systém při akutních bolestech zad, velký pomocník pro výhřezy, skoliózy, ale nejlépe jako prevence, či kompenzace našeho pracovního, či sportovního zatížení. A díky tomu se můžeme opět usmívat. :) Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.