Stáhněte si ebook zdarma:

Jak srovnat tělo během dne 

aneb jak zdravě stát, abychom předešli zdravotním problémům

Pro ty z vás, kteří ještě nenašli cvičení, které by Vám pomohlo vyrovnat svalové dysbalance, nebo zatím prostě nemáte čas, jsem sepsala několik základních pravidel. Která Vám skutečně pomohou začít rovnat tělo do správného postavení během našeho běžného dne.

Věřím, že tyto první krůčky Vás posunou k dalším krokům, aby jste se cítili zdraví a měli to:  Vysmáté Tělo :) .

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Místo pro vaše recenze na eBook i mé služby : )

Měla jsem tu čest a možnost cvičit metodu spirální stabilizace páteře u Šárky. Je opravdovým odborníkem ve svém oboru. Usměvavá a trpělivá 🙏. Navštěvuji ji společně se svou 9-letou dcerou 1x týdně. Vřele doporučuji všem. Moc děkuji za vše❤️
Jana
Ahoj Šárko, četla jsem Tvůj příběh jedním dechem, mohla bych se pod to podepsat, ukázala jsi mi cestu kudy se vydat, ještě mi moc pomohlo dechové cvičení. “SM” systém cvičím dál, je to skutečně kompenzace k sedavému způsobu života. Ať se daří a jen pozitivní lidi kolem Tebe Ti upřímně přeji..
Kristina
Šárku doporučuji každému, kdo se chce správně naučit cvičit Spirální stabilizaci páteře ,protože má obrovské cítění pro spolupráci s lidmi a je velká srdcařka. Šári moc Vám děkuji za vše co jste mě naučila a těším se na další spolupráci s Vámi. Ať se Vám daří. :)
Petr
Moc moc doporučuji tento systém se naučit, v každodenním životě velmi nápomocné. Ať už člověk sportuje, či nesportuje :) Je to za mě ta nej investice do těla, které nás nosí po světě a ještě když nosíme v šátcích další tělíčka, je to o to více potřeba. A pro jezdce na koni nezbytnost :-)
Dana
Velká spokojenost,pomalými krůčky se díky cvičení cítím lépe a to především díky úžasné práce Šárky,děkuji a těším se na další cvičení.
Alenka