Stáhněte si ebook zdarma:

Jak srovnat tělo během dne 

aneb jak zdravě stát, abychom předešli zdravotním problémům

Pro ty z vás, kteří ještě nenašli cvičení, které by Vám pomohlo vyrovnat svalové dysbalance, nebo zatím prostě nemáte čas, jsem sepsala několik základních pravidel. Která Vám skutečně pomohou začít rovnat tělo do správného postavení během našeho běžného dne.

Věřím, že tyto první krůčky Vás posunou k dalším krokům, aby jste nakonec vše dostali do pohybu a  cítili jste se zdraví a měli to:  Vysmáté Tělo :) .

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Místo pro vaše recenze   : )

Měla jsem tu čest a možnost cvičit metodu spirální stabilizace páteře u Šárky. Je opravdovým odborníkem ve svém oboru. Usměvavá a trpělivá 🙏. Navštěvuji ji společně se svou 9-letou dcerou 1x týdně. Vřele doporučuji všem. Moc děkuji za vše❤️
Jana M.
Doporučuji kurz spirální stabilizace pro začátečníky. Kurz mám úspěšně za sebou a musím pochválit přístup lektorky Šárky. Je velmi vnímavá na potřeby cvičících, všechny kroky důkladně vysvětlí a odměnou Vám bude zdravější tělo. Šárce děkuji za kurz a přeji jen to dobré a mnoho cvičenek. :)
Veronika K.
Mám ohromnou radost a to především díky Tobě, Šárinko! Nejen, že přestávám být zmrznuté kuře :-) zkrácená a tuhá, ale výstřely z nohy odezněly a moje nová magnetická rezonance to potvrzuje! Výhrez zmizel. :) Velmi děkuju, jak moc se mi věnuješ a těším se na další cvičení s Tebou. Doporučuji!
Ilonka Č.
Šárku doporučuji každému, kdo se chce správně naučit cvičit Spirální stabilizaci páteře ,protože má obrovské cítění pro spolupráci s lidmi a je velká srdcařka. Šári moc Vám děkuji za vše co jste mě naučila a těším se na další spolupráci s Vámi. Ať se Vám daří. :)
Petr P.
Cvičení se Šárkou nemá chybu, kromě toho, že vám nejprve vše podrobně vysvětlí, jak má fungovat vaše tělo, jaký sval právě protahujeme a proč. Já se věnuji józe několik let, přesto teprve u Šárky jsem pochopila, jak správně držet své tělo, protahovat a cvičit, aby mě už nebolelo. Za vše moc děkuji. Hlavně za tvůj jedinečný milý přístup, už se moc těším do kurzu.
Jana D.
Ahoj Šárko, četla jsem Tvůj příběh jedním dechem, mohla bych se pod to podepsat, ukázala jsi mi cestu kudy se vydat, ještě mi moc pomohlo dechové cvičení. “SM” systém cvičím dál, je to skutečně kompenzace k sedavému způsobu života. Ať se daří a jen pozitivní lidi kolem Tebe Ti upřímně přeji..
Kristina K.
Moc moc doporučuji tento systém se naučit, v každodenním životě velmi nápomocné. Ať už člověk sportuje, či nesportuje :) Je to za mě ta nej investice do těla, které nás nosí po světě a ještě když nosíme v šátcích další tělíčka, je to o to více potřeba. A pro jezdce na koni nezbytnost :-)
Dana T.
Velká spokojenost,pomalými krůčky se díky cvičení cítím lépe a to především díky úžasné práce Šárky,děkuji a těším se na další cvičení.
Alenka K.
Dobrý den Šárko, hlásím, že cvičím, ale hlavně se pořád "rovnám", snažím se na to myslet, jak jste mě to učila. Snažím se a věřím, že se dále pomalu vše bude zlepšovat. Děkuji Vám za dokonalé vysvětlení a super přístup. Naviděnou, Katka
Katka F.
Zdravím všechny lidičky, co mají zájem se dozvědět o kurzu spirální stabilizace páteře se Šárkou Beránkovou. Šárka je skvělý člověk a cvičení s ní a naší skupinou je super. Holky a kluci jsou moc fajn. Přijďte si to také vyzkoušet, nezáleží kolik je Vám let, ale chuť cvičit. Pokud máte zájem se sebou něco udělat a cvičit, pomoci si cvičením od bolesti těla a páteře, tak to určitě vyzkoušejte. Odměnou Vám bude radost z pohybu, odstranění bolesti vlastní pílí a parta dobrých lidí. Hodně úspěchů a radosti z pohybu. Petra :-)
Petra P.