Šlápni do toho a měj Vysmáté Tělo

Tak toto byla motivace pro naši v pořadí 1. procházku. Byla určena všem, které baví chodit, ale nemají s kým. Nebo si to stále slibují, ale nikdy neudělají ten první krok. A hlavně potřebují po týdnu vyčistit hlavu.

Mám to stejně a tak jsem si řekla, co tě napadne, to udělej. :) A najednou je to tady – předběžný plán je: scházet se každý první pátek v měsíci určitě. Vždy vymyslíme další možné cesty, procházky, výlety.

A tak již proběhla první akce zatím jen žen, které se navzájem vlastně neznaly. A bylo to moooc fajn!🚶Dvě hodiny chůze, kde jsme se zasmály a vyčistily hlavu. 🌳A po cestě zpět už po tmě s baterkou.🔦🙃Holky se zmínily, že je to úža nápad, a že by vyrazily i každý týden. No, meze se nekladou.😁Ale oficiálně to necháme 1x za měsíc a klidně se sejdeme i mezi tím.. kdyžtak dáme na FB vědět. Škoda, že některé odjely na prázdniny pryč, ale věřím, že si to užívají. A některé lehly s nemocí. Přeji vám tedy mnoho zdravíčka a snad příště už s námi. Samozřejmě i mužům, párům, jsou naše výlety otevřené. 🙂Tak krásný víkend a max v březnu se těším! Nové akce – v záložce Novinky.

Šárka a Vysmáté Tělo 😁🤸

Učím ostatní, jak pečovat o své tělo i mysl. Specializuji se hlavně na SPS - Spirální stabilizaci páteře, což je nejúčinnější systém při akutních bolestech zad, velký pomocník pro výhřezy, skoliózy, ale nejlépe jako prevence, či kompenzace našeho pracovního, či sportovního zatížení. A díky tomu se můžeme opět usmívat. :) Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.