Nový rezervační systém

Je tady konec září a já uvádím do praxe REZERVAČNÍ SYSTÉM, který funguje na webu: Reservio.cz

Poprvé se musíte zaregistrovat a svou registraci potvrdit na mailu. – To je jen poprvé. :-)

Pak už se vždy jen přihlásíte, vyberete službu, nebo permanentku, pak datum a a čas, uhradíte online nebo ze zakoupené permanentky a máte hotovo. :)

Prozatím vám termín ještě zpět potvrdím, než se všichni zaběhneme. Vždy vám přijde na mail potvrzení o rezervaci, odsouhlasení lekce, případně přesunu, či zrušení.

Prosím dejte pozornost lhůtě, kdy můžete zrušit váš termín, aby vám nepropadla vaše platba. Pro případ potřeby, jsem připravila i fotonávody, které najdete přímo na stránce, kde je tlačítko na rezervaci termínu. Pro ty, co PC neovládají, je stále možnost mi zavolat a objednat se. Jen místo úhrady přes rezervační systém, uhradí celou částku příkazem přes banku nebo hotově.- Kdyby cokoliv, zavolejte. Těším se na Vás, Šárka :-)

Pro ty, kteří nechtějí pracovat přes tento systém, si můžou samozřejmě dál zavolat a uhradí předem na účet nebo hotově při lekci na další návštevu. :)

info k rezervacím zde>>

Učím ostatní, jak pečovat o své tělo i mysl. Specializuji se hlavně na SPS - Spirální stabilizaci páteře, což je nejúčinnější systém při akutních bolestech zad, velký pomocník pro výhřezy, skoliózy, ale nejlépe jako prevence, či kompenzace našeho pracovního, či sportovního zatížení. A díky tomu se můžeme opět usmívat. :) Můj příběh si přečtěte zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.